Заставка
Герб университета

Кафедра інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки
Department of Information Analysis and Information Security

Випускники кафедри ІАДІБ

Періодично, щороку, в першу суботу жовтня, на кафедрі інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки відбуваються зустрічі з випускниками.

Так, 5 жовтня 2019 року (перша субота жовтня), відбулася зустріч з випускниками кафедри в лабораторії ауд. 215. На зустрічі були присутні випускники Тимошенко Дарина, Сердюк Владислав, Марчук Діана, Данильченко Володимир, Коломієць Юлія та викладачі кафедри.

Зустріч пройшла в теплій та щирій атмосфері. Випускники згадували бурхливе студентське життя, сесії, іспити, розповідали де працевлаштувалися після закінчення університету, ділилися першим робочим досвідом. Розповідали як отриманні під час навчання знання допомагають їм у повсякденному житті та що з того, чому навчили в університеті найбільше знадобилося у професійній діяльності. Дякували викладачів, які не втрачаючи пильності та терпіння скерували їх у правильному напрямку та давали необхідні знання, а найголовніше, навчили як ці знання здобувати самостійно.

Під час співбесіди висловлювалися також пропозиції щодо удосконалення освітньої програми навчання сьогоднішніх студентів. Зокрема, було запропоновано додати у навальний план більше дисциплін, що пов’язані з вивчення ІТ, збільшити кількість годин на вивчення англійської мови та під час викладання дисциплін враховувати специфіку транспортної галузі тощо.

Вiдгуки випускників

Працевлаштування випускників

Зустріч з випускниками 2019 року

Зустріч з випускниками 2018року